3D CREATOR FAMILY LINE


Projekt kuchni bez wychodzenia z domu? To jest już możliwe! Dzięki nowemu programowi 3D Creator Family Line - wystarczy chwila wolnego czasu, by w domowym zaciszu zaprojektować wymarzoną kuchnię.

3D Creator Family Line to program do samodzielnego kreowania wystroju przestrzeni kuchni. Możliwość urządzenia i wstępnej wyceny on-line – z opcją trójwymiarowej wizualizacji projektowanego pomieszczenia – to ogromne ułatwienie dla osób stojących przed zakupem mebli kuchennych.

 

Z wykorzystaniem programu 3D Creator można zaprojektować – w oparciu o linię Rodzinnych Kuchni Family Line – zarówno wnętrze w stylu klasycznym, jak też inspirowane nowoczesną stylistyką. Prosty i intuicyjny w obsłudze moduł do aranżacji – dzięki zastosowaniu przestrzennych narzędzi do wizualizacji  – pozwoli bez trudu nadać kształt powstającej wizji wnętrza.

Teraz każdy może zaprojektować wymarzoną kuchnię, dzięki wykorzystaniu w programie 3D Creator funkcjonalnych rozwiązań, takich jak: wybór szablonu pomieszczenia, możliwość dorysowania ścian działowych, aranżacja pomieszczenia pod kątem rozmieszczenia drzwi, okien, gotowych ścian działowych, podestów oraz ścian z drzwiami czy wstawianie szafek do pomieszczenia za pomocą prostej metody „przeciągnij i upuść”.


Program do projektowania Rodzinnymi Kuchniami Family Line zawiera czytelny podział na zestawy mebli kuchennych klasycznych i nowoczesnych oraz wyszukiwanie zestawów i typów elementów, takich jak szafki dolne, górne czy okapy. Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe - różnego typu dodatki, grzejniki, kominki, kwiaty, lampy, sprzęt AGD i RTV, oraz żaluzje. Użytkownicy mają także dostęp do obszernej bazy tekstur - kolory, tapety, drewna, wykładziny do nanoszenia na ściany i podłogi, oraz bogatego wyboru płytek ceramicznych, pochodzących z oferty popularnego krajowego producenta.

W programie 3D Creator możliwa jest praca w rzucie prostopadłym z góry (2D), w którym wyświetlane jest wymiarowanie, jak również w trybie orbitalnym (3D), w którym można się swobodnie przemieszczać po projektowanym pomieszczeniu. Wybrane wizualizacje zaaranżowanego pomieszczenia można zapisać jako zdjęcia w formacie JPG.

18 modeli frontów, różnorodność stylów i swoboda kompozycji – to cechy charakteryzujące Rodzinne Kuchnie Family Line od Black Red White. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb zapewniają różne rodzaje szkła oraz elementy wykończeniowe – blaty, uchwyty, listwy i oświetlenie punktowe. Duży wybór szafek umożliwia zagospodarowanie zarówno niewielkich aneksów, jak i dużych przestrzeni. Dodatkowo, bezpłatny moduł 3D Creator od Black Red White umożliwia testowanie różnorodnych rozwiązań aranżacyjnych bez ograniczeń czasowych i godzin spędzonych u projektanta.

Meble „Family Line” z oferty Black Red White wyposażone zostały w szereg wygodnych rozwiązań ułatwiających wykonywanie codziennych czynności i korzystanie z domowych sprzętów. Szafa wielofunkcyjna, umożliwiająca zabudowę piekarnika, kuchenki mikrofalowej czy lodówki, amortyzatory Airtic z adapterem, pozwalające na ciche i delikatne domknięcie frontów, podnośniki gazowe czy też wkłady na sztućce, organizujące wnętrze szuflad.


>> Pobierz program 3D Creator Family Line

Sprawdź wymagania potrzebne do uruchomienia aplikacji.